kompletní nabídku naleznete  zde  : E-SHOP

 

Velkoobchod , dovoz a distribuce obalů a balení pro gastro , obchod , výrobu i domácnost a ucelené služby v těchto oblastech pro zákazníky z řad koncových spotřebitelů , výrobců, zpracovatelů surovin a obchodníků. 

 

Nedílnou součástí našich služeb je distribuce zboží vlastní dopravou , která je určena zejména pro paletové a objemné dodávky zboží pro obchodníky a výrobce v gastronomii.  V současné době je závoz nastaven v těchto regionech : Kolín, Kutná Hora, Uhlířské Janovice, Nymburk, Poděbrady, Český Brod, Velim, Pečky a okolí. Nově také  Hradec Králové , Pardubice , Jaroměř a Náchod . Dodávky zboží v ostatních regionech pokrýváme prostřednictvím externích přepravců zpravidla do následujícího dne od objednání ( skladové položky a dle aktuální vytíženosti expedice ) .Pro oblast Kolína jsme schopni vyřídit expresní dodávku v den objednání zboží. Disponujeme vlastním skladovým zázemím s dostatečnou kapacitou zásob pro okamžité vyřízení Vaší objednávky.

Standardně dodáváme zboží do všech zemí EU .Kalkulace a termín dopravy je individuální . 

 

Náš sortiment zahrnuje ( standardní nabídka v e-shopu):

 

Jednorázové nádobí, kde naleznete plastové kelímky všech možných velikostí a cejchů, kelímky na kávu a horké nápoje a to i v termo, papírovém provedení, kelímky krystal vhodné na alkohol na Vaše párty a slavnosti. Samozřejmě v nabídce u různých kelímků nechybí ani víčka. Jednorázové barevné plastové příbory, talíře a kelímky. Nádobí do mikrovlnky, termo misky, vaničky, podnosy, talíře, menuboxy pro pohodlný přenos hotových jídel. Nádobí na grilování a ostatní produkty z hliníku, papírové tácky , talíře a nepromastitelné misky ideální pro rychlá občerstvení. Podložky pod dort pro lepší manipulaci s dorty, párátka, špejle, bodce a jednorázové dřevěné příbory.

 

Potravinové - gastro obaly zahrnují potravinové fólie, které chrání potraviny před oschnutím a udržují jejich trvanlivost. Z papírových obalů Vám můžeme nabídnout papírové food boxy na nudle, papír na pečení a mnoho různých typů krabic na pizzu. Dále pak položky, které ocení především cukráři jako jsou krabice na dorty prodávané včetvě víka, papírové košíčky na pečení do 220 °C. V kategorii potravinových obalů naleznete také například zatavovací misky a plastové boxy, vaničky na hotová jídla nebo misky na ovoce, saláty a dresinky.

 

Kategorie hygiena a úklid obsahuje hadry , prachovky , houbičky na nádobí , ubrousky, utěrky , ručníky , toaletní papír , jumbo papír , jednorázové HACCP oděvy , pokrývky hlavy , rukavice a další.

 

Sekce LEPÍCÍ PÁSKY , FOLIE  obsahuje výběr lepících pásek pro balení , kancelář , výrobu a speciální lepící pásky. Nedílnou součástí jsou obalové materiály nezbytné pro obchod a distribuci zboží jako fixační stretch folie , bublinkové folie a další

Oddělení TAŠKY , PYTLE , SÁČKY zahrnuje rozsáhlou nabídku obalových materiálů  skládaných a rolovaných sáčků z HDPE ( mikroten)  LDPE ( igelit) a papírových různých rozměrů a tvarů  , tašek včetně papírových tašek pro širokou škálu použití. V nabídce nechybí ani velký výběr odpadových pytlů a sáčků různých modifikací a barev.

 

Nová kategorie EKO-BIO obaly , nádobí  obsahuje pouze ekologické a tzv. BIO ( bio - degradovatelné - kompostovatelné ) obaly a nádobí. Pro výrobu ekologicky šetrných obalů a nádobí se používají přírodní materiály z obnovitelných zdrojů , které je možné kompostovat a během několika měsíců dojde k jejich rozkladu. Nejčastěji jsou používány tradiční materiály jako dřevo nebo papír bez dodatečných úprav laminováním . Poměrně novými materiály jsou tzv. BAGASA ( vedlejší produkt při výrobě cukrové třtiny) , palmové listy nebo použití tzv. bio-plastu ozn. PLA  . Vzhledem k masovému nárůstu prodeje a výroby produktů z bio kompostovatelných materiálů dochází k neustálému vývoji  technologie výroby a dochází tak k postupnému snižování cen produktů , které se již blíží cenám klasických materiálů .

Bližší informace k výbkům můžete nalézt i na informačním webu produktů společnosti ABENA A/S kde jsme výhradními distributory pro ČR a SR. www.abena-gastro.cz